Nachlazení

Zbavte se chřipky a nachlazení jednoduše a elegantně - s přípravky VICKS

Zdravě.cz
10.11.2015

Chřipka a nachlazení patří mezi nejběžnější onemocnění, kterými si minimálně několikrát za život projde každý z nás. Opakuje se v pravidelných intervalech počínaje. Různých preparátů, které s chřipkou slibují pomoci, je na trhu opravdu hodně. Který je ten pravý?

K těm výjimečným patří i řada volně prodejných léčivých přípravků VICKS, které na český trh před 3 lety uvedla společnost Teva Pharmaceuticals ČR.

Značka VICKS se tak stala efektivní zbraní pro účinnou a rychlou úlevu od příznaků chřipky a nachlazení včetně kašle.

V dnešním světě všechno funguje velmi rychle. Každý dokáže zvládat velké množství úkolů ať už doma nebo v práci. Lidé si nemohou dovolit, aby jejich plány překazila nemoc.

Produkty VICKS byly proto speciálně vyvinuty tak, aby přinesly rychlou a účinnou úlevu od všech nejčastějších příznaků chřipky a nachlazení a lidé se tak mohli rychle vrátit ke svým každodenním aktivitám. Vybrat si můžete ze široké škály přípravků: horké nápoje, nosní sprej ale i přípravky proti kašli.

vtextu.jpg

Před použitím si pozorně přečtěte příbalovou informaci.
Sinex Vicks Aloe a Eukalyptus 0,5mg/ml (oxymetazolin), nosní sprej. Léky k vnitřnímu užití: Vicks SymptoMed Complete citrón, Vicks SymptoMed Forte citrón, Vicks SymptoMed Classic citrón, MedDex Vicks pastilky na suchý kašel s medem (dextromethorfan) MedExpecto Vicks sirup med a zázvor (guaifenesin).

Komplexní úleva od chřipky a nachlazení

Novinka v letošní sezóně: horký nápoj VICKS SymptoMed Classic citrón

Klasická kombinace osvědčených účinných látek pro úlevu od příznaku chřipky a nachlazení. Účinný zejména při nachlazení s rýmou díky vyšší koncentraci fenylefrinu a se zvýšenou teplotou a bolestí díky paracetamolu. Velké cenové výhodné balení po 14 sáčcích.

Horký nápoj VICKS SymptoMed Complete citrón

Jediný horký nápoj, který kromě úlevy od horečky, bolesti hlavy, bolesti svalů a kloubů, bolesti v krku, ucpaného nosu, přináší úlevu i kašle. Ulevuje tedy ne od 4 nebo 5, ale hned 6 příznaků chřipky a nachlazení. Obsahuje paracetamol pro boj s horečkou a bolestí, fenylefrin na ucpaný nos a léčivou látku s názvem guaifenesin, která ulevuje od kašle. K dostání v balení po 5 a 10 sáčcích.

Horký nápoj VICKS SymptoMed Forte

Horký nápoj, který je silný a účinný proti 5 příznakům chřipky a nachlazení jako je horečka, bolest hlavy, bolest v krku, bolest svalů a kloubů a ucpaný nos. Díky vysoké koncentraci paracetamolu působí především proti horečce a bolesti v prvních dnech chřipkového onemocnění. K dostání v balení po 5 a 10 sáčcích.

Poradí si s ucpaným nosem

Nosní sprej Sinex VICKS aloe a eukalyptus

Účinný lék na ucpaný nos s léčivou látkou oxymetazolin a s výtažky z aloe a eukalyptu, který ulevuje od ucpaného nosu už během několika prvních minut a účinkuje po celé hodiny.

Mořská voda VICKS AquaBaby

Izotonický rozprašovací nosní sprej, který čistí nosní cesty dítěte, které ještě neumí samo smrkat a usnadňuje volné dýchání. Pro kojence a děti od 9 měsíců do 6 let. Je to zdravotnický prostředek, jehož pumpička je speciálně vyvinuta pro použití u kojenců a dětí.

Mořská voda VICKS AquaForte

Hypertonický rozprašovací nosní sprej, který pomáhá uvolňovat nosní cesty a usnadňuje volné dýchání. Tento zdravotnický prostředek se používá: ke zvlhčování nosní sliznice, k úlevě od ucpaného nosu, pro usnadnění odstraňování hustého hlenu. Pro děti od 6 let a dospělé.

100% přírodní mořské vody Vicks jsou bez aromatických a konzervačních látek.

Specialisté na léčbu jak vlhkého, tak i suchého a dráždivého kašle

MedExpecto VICKS sirup med a zázvor

Účinný lék na vlhký kašel s obsahem léčivé látky guaifenesin v kombinaci s  medem a zázvorem, který prokazatelně a rychle usnadňuje vykašlávání a ulevuje dýchacím cestám. Je klinicky prokázáno, že účinná látka guaifenesin snižuje frekvenci kašle a usnadňuje vykašlávání.

MedDex VICKS sirup a pastilky na suchý kašel s medem

Účinný lék na suchý kašel s obsahem léčivé látky dextromethorphan v kombinaci s pravým medem, který přináší rychlou úlevu od suchého a dráždivého kašle až na šest hodin. Dextromethorphan je osvědčená účinná látka, která snižuje dráždivost ke kašli, mírní a potlačuje záchvaty kašle.

Upozornění:

Před použitím si pozorně přečtěte příbalové informace léků.

Značka VICKS má ve světě více jak stoletou tradici a představuje jedinečné spojení vědy s dotekem přírody. Léčivé přípravky VICKS obsahují klinicky osvědčené účinné látky v kombinaci s oblíbenými přírodními ingrediencemi, které lidé používají při nachlazení a chřipce odedávna – zázvor, med, mentol a eukalyptus.

Všechny produkty lze zakoupit i v e-shopu www.lekarna.cz

 

Článek obsahuje komerční sdělení.

Autor: Zdravě.cz

Hodgkinův a non-Hodgkinův lymfom - nemoc, která postihla i Karla Gotta
Dýně - oblíbená podzimní zelenina

Další články