Pleť

Účinná hydratace od Garnier

Zdravě.cz
24.02.2011

Garnier přichází se zcela novým přístupem k dlouhodobé hydrataci pokožky těla trvající až 7 dní. Přípravky Body Intensive 7 Days s L-Bifidem*, výtažkem z probiotik, dopřejí pokožce dlouhodobou hydrataci a zároveň jsou potěšením pro vaše smysly.

Během několika let získaly produkty řady Garnier Skin Naturals srdce mnoha žen díky své efektivní a dostupné péči o pleť obličeje. Pro pokožku těla se hledala účinná a inovativní nabídka, která by mohla reagovat na potřeby žen na celém světě. Dnes tedy Garnier představuje novou, účinnou látku, která se zvlášť dobře přizpůsobuje tělu, L-Bifidus*.

L-Bifidus* byl vyvinut při výzkumu probiotik a ve světě dermatologie je dobře známý pro své kosmetické vlastnosti. Díky tomuto objevu mohou nyní přípravky Garnier Body vůbec poprvé nabídnout ženám dlouhodobou hydrataci pokožky pociťovanou až 7 dní.

Inovace z výzkumu společnosti GARNIER v oblasti péče o tělo

Garnier přináší intenzivní hydrataci díky L-Bifidu*, kterou cítíte až 7 dní.

Prověřeno: Garnier Intensive 7 Days

  • Optimalizuje hladinu přirozené hydratace pokožky
  • Posiluje ochrannou bariéru pokožky tak, aby zabraňovala vypařování hydratace z pokožky

Síla složek získávaných z přírody

Garnier v kombinaci s L-Bifidem* vybrala účinné přírodní ingredienty podle typu vaší pokožky:

  • mango
  • aloe vera
  • bambucké máslo
  • med
  • kakaové máslo

Bohatost mangového oleje

Pro suchou, hrubou pokožku

Mangovník (mangifera indica), který je původem z Barmy, je rozšířen po celé Indii a jihovýchodní Asii. V tropických zemích je v široké míře pěstován pro své plody. Může dorůstat 20 až 30 metrů a žije i několik staletí.

Mangový olej získávaný z jader plodů je bohatý na nasycené mastné kyseliny, které mu dodávají vyživující schopnosti užitečné pro suchou pokožku.

garnier-mango.jpg

Uklidňující moc aloe vera

Pro normální pokožku

garnier-aloe.jpg

Aloe vera známá jako pouštní lilie, Aloe barbadensis nebo Aloe vulgarit. Uvnitř jejích masitých listů se nachází vzácná šťáva aloe vera, což je hustý, průhledný a lepivý gel vyplňující téměř celý střed listu. Tento gel zajišťuje výjimečnou schopnost aloe vera přežít: vykořeněná rostlina dokáže v teple přežít i několik měsíců. Pokud list rozříznete, řez brzy pokryje průhledný film sloužící jako trvalý obvaz. Dužina aloe vera má řadu vlastností.

Kosmetika se zaměřuje především na uklidňující schopnosti gelu z aloe. Ten zklidňuje podráždění související se suchou pokožkou díky svým zvlhčujícím, vyživujícím a změkčujícím schopnostem. Pomáhá odstranit odumřelé buňky z povrchu pokožky, a tím podporuje buněčnou obnovu a zanechává pokožku hladší s lepší funkcí bariér.

Výživné vlastnosti bambuckého másla

Pro velmi suchou pokožku

Bambucké máslo neboli "máslovník" má svůj původ v západní Africe, v oblasti dnešního Mali, Súdánu, Toga a Ugandy. Máslovník je v Africe považován za posvátný strom, který přináší ženám dar věčného mládí. Po mnoho let bylo bambucké máslo jediným kosmetickým produktem, který ženy v Africe používaly. Je považováno za nejvzácnější z mastí.

Bambucké máslo má vyživující, zvlhčující a zvláčňující schopnosti, které z něj dělají výběrovou přísadu do přípravků určených pro velmi suchou pokožku, jež dodávají výživu, hydratují, zvláčňují a brání vysušování.

garnier-bambucke-maslo.jpg

Jemnost medu

Pro suchou a citlivou pokožku

garnier-med.jpg

Med produkují přirozeně včely z nektaru květů nebo sekretů jiných živých částí rostlin. Lidé používají med pro jeho léčivé a hojivé vlastnosti od nepaměti. Med používaný v přípravcích Intensive 7 Days pochází z akácie (Robinia pseudoacacia).

Díky svému vysokému obsahu cukru má med z akácie zvlhčující schopnosti, které  mu umožňují vázat vlhkost v pokožce, a chránit ji tak před dehydratací. Med z akácie je vynikající aktivní složkou vhodnou pro suchou kůži.

Jas kakaového másla

Pro suchou pokožku bez jasu

Kakao nebo kakaovník (theobroma cacao) je malý tropický strom původem z Mexika. Roste přirozeně v povodí řek Orinoko a Amazonka, v nižších polohách na úpatí And. Měří do výšky kolem 10 až 15 metrů a může se dožívat až 100 let.

Kakaové máslo je oblíbené v kosmetice pro své hydratační, vyživující a zvláčňující schopnosti, díky kterým může hydratovat, vyživovat, chránit a uklidňovat velmi suchou pokožku.

garnier-kakaove-maslo.jpg

Vůně ...

Pro řadu Intensive 7 Days vyvinuly laboratoře Garnier nové vůně inspirované přírodou. Jsou svěží, probouzí smysly a vytvářejí pocit potěšení a pohody, který ženy považují za velmi důležitý. Garnier vybrala dvě vůně, které jsou oblíbené u žen celého světa.

Rainbow: smyslná gurmánská vůně

Její květinové srdce tvořené nótami lotosu, růže a jasmínu nastupuje po úvodní svěžesti bambusu, bergamotu a klementinky. V základu vůně bílé pižmo smyslně zahaluje kašmírové dřevo.

Laitage: svěží a přirozený pocit

Harmonie broskvového a lotosového květu v květinovém srdci. Slastná kytice bílých květin kombinuje nóty konvalinek, jasmínu a pivoňky. Pižmo dodává vůni smyslnost.

garnier-vune.jpg


Autor: Zdravě.cz

Dobromysl - bylinky pro zdraví
Dýně - bylinky pro zdraví

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Léčivé účinky echinacey
Bylinky

Léčivé účinky echinacey

29.06.2011

V rámci našeho seriálu Bylinky pro zdraví jsme echinaceu představili a popsali její účinky. Dnes si tuto květinu, známou rovněž pod názvem třapatka nachová, představíme podrobněji.

Dobromysl - bylinky pro zdraví
Bylinky

Dobromysl - bylinky pro zdraví

04.03.2011

V pořadí sedmou léčivou rostlinou našeho seriálu je dobromysl obecná. Je to vytrvalá bylina z čeledi hluchavkovitých. Dorůstá do výšky okolo 20 – 60 cm. Má zelené zbarvení, v létě ...

Divizna  - bylinky pro zdraví
Bylinky

Divizna - bylinky pro zdraví

02.03.2011

Další léčivkou v našem seriálu Bylinky pro zdraví je divizna. Tato impozantní léčivá bylina, která dorůstá až do výšky dvou metrů, má několik lidových názvů – např. Petrova hůl, Sv ...

Čekanka - bylinky pro zdraví
Bylinky

Čekanka - bylinky pro zdraví

27.02.2011

V nedělní části seriálu o léčivkách se seznámíte s čekankou. Čekanka obecná je planě rostoucí léčivá bylina, která dorůstá do výšky okolo metru. Poznávacím znamením jsou její sytě ...