Relaxace a wellness

Dámy, nechte se hýčkat

Komerční prezentace
12.10.2011

Slunečné dny jsou za námi a plískanice naopak před námi. Kratší dny a deštivá obloha nám způsobují horší náladu, podráždění a jiné obtíže. Je na čase začít s tím bojovat - odpočinout si, načerpat energii a dobrou náladu po boku kamarádek či partnera na příjemném místě. Proto však nemusíte jezdit přes půl světa. Vyrazte do českých lázní!

Čechy, Morava, Slezsko – za pár hodin můžete ležet ve voňavé koupeli a „vypnout“.  Dva dny jsou prima, čtyři výtečné a po týdnu si budete připadat jak v nebi. Nechcete si to vyzkoušet?

S „babincem“ po Česku

Stres, děti, práce, domácnost, manžel a k tomu nepříjemné počasí – to udolá i tu nejodolnější z nás. A pokud spoléháte, že vás z toho dostane hodina spánku o víkendu navíc, doufáte marně. Podzim je pro speciální relaxační lázeňské programy jako dělaný. Seberte své kamarádky a udělejte si na pár dní volno, vaše tělo i rodina to ocení. Procedury, vycházky, sauna, masáže, spánek, smích - zkrátka relax. Nezní to dobře?

Každý podle svého gusta

Mnoho lázeňských míst nabízí speciální relaxační programy, po kterých se budete cítit jako v ráji. Užít si můžete netradiční procedury, jako jsou třeba čokoládové či medové detoxikační masáže, rašelinové zábaly, suché uhličité koupele nebo exkluzivní pleťová maska s použitím 24 karátového zlata.

lázně.jpg

Tu si můžete dopřát například v Mariánských Lázních. V nabídce najdete i tradiční služby s využitím jedinečných přírodních léčivých zdrojů, např. minerálních pramenů a lázeňských vodoléčeb. Ty promasírují vaše svaly, ulehčí ztuhlým zádům a celé tělo bude skvěle relaxovat. Nechte si napravit „polámaná“ záda v lázních Bludov či Třeboň.

Štíhlá a fit

V lázních můžete zatočit i se svými proporcemi. Vyberte si některý ze zeštíhlujících programů, které jsou pro Vás připraveny v lázních Lednice, Jáchymov, Jeseník nebo Libverda. Nezapomeňte přibalit plavky i kraťasy s tričkem do tělocvičny. Připravte se na pohybové aktivity jako aqua aerobic či fitness. K tomu vhodná detoxikační dieta, speciální procedury (jako například lymfatické masáže) a po pár dnech můžete odjíždět s vylepšenou siluetou.

I s muži se počítá

Nebo si raději přejete odpočívat po boku partnera? Žádný problém, i pro ně jsou vytvořeny programy na míru. Třeba manažerské v lázních Velichovky, které se zaměřují především na antistresové kúry a masáže. Nebo romantické jako překvapení? Co takhle společná perličková lázeň se sklenkou sektu, partnerská aroma koupel, lenošení ve venkovní jacuzzi nebo večeře při svíčkách? Popřemýšlejte a vyrazte do českých lázní.

lázně3.jpg


Více informací o široké nabídce a šíři relaxačních a wellnessových lázeňských programů najdete na portále www.ceskelazenstvi.cz.

Autor: Komerční prezentace

Hnědé skvrny na kůži - jak na ně
Nemoc špinavých rukou

Další články

Otravy houbami
Otrava

Otravy houbami

05.08.2012

Houbařská sezona je již v plném proudu a i přes opakovaná varování před jedovatými houbami hrozí některým houbařům nebezpečí otravy. V dnešním článku si popíšeme naše nejjedovatějš ...

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Výplach tlustého střeva
Nemoci trávicího ústrojí

Výplach tlustého střeva

21.10.2011

Velká část populace dělá bohužel vše pro to, aby v jejím tlustém střevě nastaly potíže. A to nevhodnou stravou, která je bohatá na denaturované živočišné tuky a bílkoviny, pečené ...

Koktavost
Vady řeči

Koktavost

Koktavost patří mezi nejzávažnější poruchy řeči a vyskytuje se asi u 1 % populace (v Čechách je však uváděno postižení až 4 % populace). Je známo, že muži i ženy touto poruchou trp ...

Vady řeči - dysartrie
Vady řeči

Vady řeči - dysartrie

V dalším z řady článků o vadách řeči se zaměříme na dysartrii. Dysartrie je porucha řeči, charakterizovaná špatnou artikulací. Dysartrická řeč vzniká v důsledku onemocnění nervové ...