zdroj: pixabay.com
Relaxace a wellness

Tuhá zima? Jeďte se zahřát do termálních lázní!

Veronika Tůmová
23.02.2016

Venku to už sice může chvílemi vypadat na jaro, ale nenechme se zmást! Proměnlivé počasí je častou příčinou nejrůznějších nachlazení. Právě teď vám tak může přijít vhod ozdravný a odpočinkový pobyt v termálních lázních!

Načerpejte novou energii a prospějte svému zdraví. Právě teď můžete vybírat z nejrůznějších slevových akcí a objednávat své relaxační wellness pobyty v termálních lázních za příznivé ceny. Termální voda prohřeje zimou unavený organismus a celkově vás posílí!

Termální voda pro vaše zdraví

Termální voda má pro lidský organismus blahodárné účinky a je ideální prevencí i celé řady nemocí. Může vám pomoci v řešení dermatologických, neurologických i pohybových problémů. Přispívá také k celkové relaxaci a uvolnění, při plavání uvolňuje a posiluje svalstvo, zvyšuje ohebnost kloubů, odstraňuje křeče a upravuje termoregulaci organismu.

Slevy na pobyty v termálních lázních

Slevové akce a výhodné nabídky na nejrůznější wellness pobyty můžete sledovat i na www.amplion.cz. Například maďarské termální lázně, které jsou přímo legendární, tu nyní můžete najít v nabídce pobytu v Sárvár s polopenzí a s neomezeným wellness v luxusním Park Inn Hotelu, a to se slevou 50%. Stejně lákavá je i nabídka termálních lázní Malé Bielice, kde budete mít neomezený přístup do bazénu s termální vodou, perličkovou hydromasáž, vířivku, tobogány, apod. To vše se slevou 58%.

Slevové akce však mizí před očima, proto dlouho neotálejte a nepropásněte ty nejlepší nabídky!

Zdroj: www.amplion.centrum.cz, www.novinky.cz

Foto: Pixabay.com

Autor: Veronika Tůmová

Jak správně pečovat o první zoubky
Klouby v zimě trpí - jak jim ulevit?

Další články