Zdravě - soutěže a novinky

Hledáme nové redaktory

Zdravě.cz
07.09.2012

Zajímáte se o to jak žít zdravě? Rádi a dobře píšete? Chcete si přivydělat? Láká vás práce z domu? Magazín Zdravě.cz hledá novou redaktorku či redaktora.

Náplní práce je vytvořit v průměru deset článků za měsíc na téma zdraví, nemocí, zdravého životního stylu, výchovy, výživy, rodinných vztahů atd.

Práce je vhodná jako přivýdělek pro zaměstnance, maminky na mateřské dovolené i studenty. Speciálně studenty medicíny nebo uživatele se zdravotnickým vzděláním hledáme pro zodpovídání dotazů v naší poradně.

 

Máte-li zájem o práci redaktora, nebo chcete-li odpovídat našim čtenářům na otázky ohledně zdraví, pište na e-mail dominika.skamlova@zdrave.cz.

Autor: Zdravě.cz

Plicní embolie
Nachlazení nám již plány nezkazí

Další články

Objímejte svoje děti
Péče o dítě

Objímejte svoje děti

15.10.2012

Že lidský dotek je mimořádný, víme velmi dobře. Přesto s ním máme problémy – chodíme na masáže, mazlíme se se zvířaty, dětmi nebo s blízkým člověkem? To bohužel podstatně méně. Pro ...

Okultismus
Alternativní medicína

Okultismus

29.09.2012

Slovo “okultismus“ pochází z latiny a znamená to, co je skryto, nebo utajeno. Je to nauka, či jinak řečeno duchovní věda, spojená se zvláštními schopnostmi a nadsmyslovými jevy, kt ...

Plicní embolie
Plicní embolie

Plicní embolie

11.09.2012

Je to časté kardiovaskulární onemocnění. Může způsobit život ohrožující stav akutního selhání pravé srdeční komory. Zhruba 11 % akutních plicních embolií končí náhlou smrtí.

Kampylobakterióza
Infekční nemoci

Kampylobakterióza

07.09.2012

Skrytá hrozba. Tak by se dala nazvat kampylobakterióza, která obsadila první místo mezi potravinovými nákazami. Je daleko nebezpečnější než salmonela. Co to vlastně je za onemocněn ...