Zdravě - soutěže a novinky

První česko-slovenský virtuální veletrh pracovních příležitostí Dnyprace.cz

Zdravě.cz
04.10.2010

Služba Monster.cz, součást světové jedničky online trhu práce a zakladatele tohoto oboru Monster®, připravila první plně interaktivní 3D virtuální veletrh práce v České republice a na Slovensku. Veletrh práce se koná ve dnech 4. - 10.10. 2010 na adrese www.dnyprace.cz.

Technická infrastruktura prvního česko-slovenského virtuálního veletrhu pracovních příležitostí umožňuje komunikovat návštěvníkům se zaměstnavateli pomocí chatu, případně i video chatu. Návštěvníci se zapojí do online videokonferencí, kde si poslechnou přednášky zaměstnavatelů na vybraná témata a mohou se zapojit do diskuze a pokládat otázky v reálném čase.

Každý zaměstnavatel bude mít k dispozici svůj vlastní, plně vybavený e-stánek s recepcí  a personálem, video místností, knihovnou a místností s názvem Kariéra u nás. V každé z těchto místností budou pro návštěvníka připraveny zajímavé a relevantní informace od aktuálních nabídek práce, přes popis společnosti samotné, její firemní kultury a nabízených zaměstnaneckých výhod, až po kariérní videa a reklamní spoty.

 

MONSTER_Logo_Czech_nove_bez taglinu_fialove.jpg

 

Seznam vystavovatelů, mezi nimiž figurují přední české a světové společnosti, se nachází na webové stránce veletrhu www.dnyprace.cz. Na veletrhu práce budou k dispozici stovky nových pracovních pozic předních vystavovatelů - automobilových, IT, finančních společností, bankovních a pojišťovnických institucí, velkých obchodních řetězců a mnoha jiných.

 

První plně interaktivní virtuální veletrh pracovních příležitostí v České republice a na Slovensku proběhne ve dnech 4. - 10.10.2010 na www.dnyprace.cz a www.dniprace.sk.

Více informací na www.dnyprace.cz nebo www.dnyprace-prodej.cz

Hlavní partner projektu: EURES - evropský portál pracovní mobility
Odborný mediální partner: Podnikatel.cz
Mediální podpora virtuálního veletrhu:  OMD, AdMarket, Finance.cz, Financninoviny.cz, Ceskenoviny.cz, Tyden.cz

Autor: Zdravě.cz

Běžné potíže a neduhy novorozenců
Spála – dětská infekční nemoc

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Časté zvracení kojenců
Zvracení

Časté zvracení kojenců

Když se dítě napije, část mléka volně odteče koutkem úst, povětšinou po změně polohy při odříhnutí, ale někdy i delší dobu po pití, i když si řádně odříhlo. Malí kojenci přibližně ...

Rakovina žaludku - zákeřné onemocnění
Rakovina žaludku

Rakovina žaludku - zákeřné onemocnění

26.11.2010

V dnešní době se velmi často hovoří o důležitosti zdravé stravy. Jedním z důvodů je prevence onemocnění známého jako rakovina žaludku, jinými slovy – zhoubný nádor (karcinom) žalud ...