Zdravé bydlení

Francouzské dezinfekce nepáchnou, ale příjemně voní!

Komerční prezentace
05.01.2012

Potřebovali jste někdy dezinfikovat byt, dům, zubní ordinaci či celou nemocniční halu a hledali jste dezinfekci, která by měla příjemnou vůni? Doporučujeme vám používat francouzské dezinfekce STÉRIDINE, které inaktivují stále širší řadu patogenů a nepoškozují životní prostředí. Například dezinfekce vzduchu Bactinyl Air, která je doporučována k použití v menších ambulancích, vyšetřovnách, rizikových pokojích či WC, osvěžuje vzduch vůní citrónu.

Společnost KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. se sídlem v Plzni dováží a prodává kvalitní dezinfekční přípravky z Francie již od roku 1998. V e-shopu SZO.cz naleznete dezinfekční ubrousky, gely, dezinfekci na nádobí, odpady, dezinfekční mýdla a další účinné prostředky používané v domácnostech i ve zdravotnických zařízeních.

V e-shopu můžete narazit na výrobky označené zeleným piktogramem, které splňují nejnáročnější kritéria pro pediatrii a neonatalogii, a proto jsou doporučovány zvláště citlivým lidem, kteří trpí nejrůznějšími alergiemi a jinými reakcemi.

Francie.jpg

Specialisté na dezinfekce a lékařské přístroje

Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. nabízí nejen prodej dezinfekcí ale je také specialistou na lékařské přístroje. Zmíněná plzeňská společnost zajišťuje prodej, běžné opravy lékařských přístrojů, kalibrace a ověření tonometrů. Rovněž provádí údržbu a periodické bezpečnostně technické kontroly (PBTK) zdravotnických prostředků dle zákona 123/2000 Sb.

Široká nabídka lékařských přístrojů

 

Francie3.jpg

Internetový obchod SZO.cz (zkratka SZO znamená Služby Zdravotnickým Organizacím) nabízí pestrou škálu lékařských přístrojů a zdravotnické techniky, jako jsou elektrické odsávačky, dýchací přístroje, redukční ventily, ambuvaky, EKG, defibrilátory, macerátory, oxygenoterapie, inhalátory, zvlhčovače vzduchu, otoskopy, antidekubitní lůžka nebo baktericidní lampy.

Špičkové lékařské přístroje a dezinfekční prostředky jsou dodávány do nemocnic, ordinací, laboratoří a dalších zdravotnických a sociálních zařízení. Firma KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o. provozuje 22 středisek autorizovaných prodejců po celé České republice a je držitelem certifikátů ISO 9001:2008 a ISO 13485:2003 prestižní společnosti DET NORSKE VERITAS.

 

Francie2.jpg

 

Kontakt na spolehlivého dodavatele zdravotnické techniky a dezinfekce:

KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.

Politických vězňů 48

301 00 PLZEŇ

Non-stop linka: +420 603 864 348

e-mail: krasny@szo.cz

Autor: Komerční prezentace

Kouření a vitamíny
Parfém podle vašich představ

Další články

Otravy houbami
Otrava

Otravy houbami

05.08.2012

Houbařská sezona je již v plném proudu a i přes opakovaná varování před jedovatými houbami hrozí některým houbařům nebezpečí otravy. V dnešním článku si popíšeme naše nejjedovatějš ...

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Kouření a vitamíny
Kouření

Kouření a vitamíny

Pokud jste silnější kuřák, pak vaše tělo potřebuje zvýšený přísun vitamínů. Organismus kuřáků je mnohem více oslaben než u nekuřáků, a je proto třeba více dbát o své tělo a alespoň ...

Léčba larvami bzučivky zelené
Vyšetření a léky

Léčba larvami bzučivky zelené

03.01.2012

Jako biologický nůž se označují larvy mouchy bzučivky zelené. Dokážou totiž velmi efektivně léčit bércové vředy, popáleniny a dalších nekrotické a infikované rány. Normální léčba ...