Zdravě - soutěže a novinky

Vyhrajte myčku nebo multifunkční troubu Whirlpool

Zdravě.cz
03.12.2010

Soutěžte ve velké vánoční soutěži se Zdravě.cz a Whirlpool o myčku s 6. smyslem, multifunkční troubu, jednu z mikrovlnných trub nebo kuchařku. Hrajte o ceny v celkové hodnotě více než 35.000 Kč!

1. cena: myčka Whirlpool ADP 6993 Eco

ADP 6993 ECO_min.jpg

Myčka ADP 6993 Eco v designu Carisma se pyšní kulatými tvary s jemnou elegancí a inteligencí technologie 6. smysl. Díky kombinaci použití vody a páry zaručuje myčka AquaSteam dokonale čisté nádobí bez nutnosti ručního předmývání. Během mycího cyklu vytváří myčka AquaSteam páru, která změkčuje zaschlé zbytky. Jemnost páry je ideální také pro choulostivé kousky nádobí, jako je například sklo. Pára navíc během mytí pomáhá odstraňovat bakterie a nádobí dezinfikuje. Funkce Antibacteria zase zaručuje odstranění 99,9 % bakterií z nádobí, což se hodí zvláště v domácnostech s malými dětmi.

2. cena: multifunkční trouba Whirlpool JT 369 SL

JT 369 SL_CZ.JPG

Volně stojící multifunkční trouba s objemem 31 litrů má spoustu užitečných funkcí – horkovzdušný a mikrovlnný ohřev, grilování, vaření v páře, pečení s funkcí Crisp a k tomu všemu 6. smysl, který ohlídá perfektní přípravu pokrmů.

Trouba je dodávána se speciální nádobou určenou pro vaření v páře, do které lze najednou vložit různé druhy potravin a vařit tak v páře třeba brambory a zmraženou rybu najednou. Dalším doplňkem je talíř Crisp určeným třeba pro pečení pizzy dodávaný se speciálním držákem, takže i když je talíř rozpálený, snadno ho z trouby vyndáte a položíte třeba na dvířka spotřebiče. Ty snesou zatížení neuvěřitelných 20 kilogramů.

JT 369 SL má zabudovánu řadu automatických režimů vaření využívajících i funkci 6. smyslu a vše se snadno a pohodlně ovládá.

3. cena: mikrovlnná trouba Whirlpool MAX 39 SL

4. cena: mikrovlnná trouba Whirlpool MAX 35 BL

MAX 39 SL.jpg MAX 35 BL.jpg

Nové mikrovlnné trouby MAX 39 SL a MAX 35 BL mají unikátní design se zakulacenou zadní stranou, která dokonale zapadne do rohů kuchyně. I přes svou prostorovou nenáročnost nabízí objem 13 litrů a průměr otočného talíře 28 cm. MAX kromě mikrovlnného ohřevu umí péct a vařit v páře, což umožňuje připravit pokrmy tím nejzdravějším způsobem a zároveň zachovat všechny výživné látky potravin.

Ve výbavě MAX 39 SL je navíc patentovaná funkce Crisp, pomocí které lze pokrmy upéct do křupava shora i zespoda stejně, jako při tradičním pečení, ale za podstatně kratší dobu.

5.- 25. cena: Kuchařka Whirlpool

CHCI SOUTĚŽIT

 

Autor: Zdravě.cz

Relaxace s mandalami – hledání vnitřního klidu
Steatóza jater

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Časté zvracení kojenců
Zvracení

Časté zvracení kojenců

Když se dítě napije, část mléka volně odteče koutkem úst, povětšinou po změně polohy při odříhnutí, ale někdy i delší dobu po pití, i když si řádně odříhlo. Malí kojenci přibližně ...

Jóga pro děti
Jóga

Jóga pro děti

21.12.2010

„Pojďte, děti – budeme si hrát na zvířátka.“ To je asi první věta, kterou děti uslyší na hodině jógy. Cvičení je prospěšné pro dospělé i pro děti. Rozvíjí nejen fyzickou kondici, a ...