Ekzém

Oblečení nové generace pro suchou a ekzematickou pokožku

Zdravě.cz
25.05.2011

Zdravá kůže je účinnou bariérou proti škodlivým vetřelcům. Pokud je však oslabena - například ekzémem - bývá náchylnější k poškození. Pokožku nyní může léčit i oblečení. Funkční biooblečení SKINTOSKIN© je řada spodního prádla pro ty, kteří trpí onemocněním kůže, jako je atopický ekzém, lupénka, vysoce citlivá a suchá kůže, alergické reakce a další.

Základem funkčního biooblečení jsou speciální vlákna, která obsahují bavlnu, mořské řasy a stříbrné ionty, které mají antibakteriální a antimykotické vlastnosti a zároveň zajišťují pokožce zklidňující, hydratační a čistící účinek. Pravidelné a dlouhodobé nošení prádla přispívá ke snížení svědivosti a podráždění. Textil se stříbrem a mořskými řasami v biokvalitě významně prospívá ekzematické, citlivé a suché kůži. Prádlo SKINTOSKIN© dokáže velmi rychle zmírnit projevy ekzému, zpravidla do osmi dnů, je-li nošeno nepřetržitě, a kromě alergie na stříbro je také velmi dobře snášenlivé.

SKINTOSKIN© nabízí právě takové prádlo, které kromě toho, že pomáhá léčit pokožku, také pěkně vypadá. Navíc je určeno pro všechny věkové kategorie - kojence, děti i dospělé.

Pro zdravou kůži miminek

Asi 20% současné populace (především dětí) trpí atopickým ekzémem, tedy onemocněním, které má na ně a jejich kvalitu života obrovský dopad. O to větší výhodou je, že stříbrné prádlo mohou nosit i děti v kojeneckém věku.

Jeho přínos spočívá v příměsi stříbrných iontů, které mají antibakteriální a antimykotické vlastnosti a mořských chaluh, které pokožku chrání před svěděním, pomáhají hydratovat a čistit. Inertnost biobavlny pak zaručuje vysokou snášenlivost a komfort.

Stříbro léčilo před sto lety, léčí i dnes

Prádlo z této specifické kombinace komponentů bylo úspěšně podrobeno klinickým studiím. Na podobném principu působí i speciální funkční ponožky, vyrobené z textilie s nanočásticemi stříbra, ale technika inkorporace stříbra do vláken SKINTOSKIN© zajišťuje dlouhodobost účinků.

Koloidní stříbro prožívalo svou zlatou éru v medicíně před objevem antibiotik. Má výrazné antimikrobiální účinky - zabíjí více než 650 patogenů, ničí plísně. Přitom nijak nedráždí a navíc odstraňuje zápach.

Produkty SKINTOSKIN© obsahují 30% mořských řas, které pozitivně působí na problematickou pokožku. Obohacují tak látku, ze které jsou produkty vyrobeny o unikátní přísadu, která pomáhá dosáhnout tížených efektů.

V rámci klinických testů doložili léčebnou funkci stříbrného prádla s mořskými řasami dermatologové i jejich pacienti. Pacienti, kteří nosili „stříbrné" funkční prádlo pravidelně a dlouhodobě, s úlevou zaznamenali menší podráždění i svědění a omezení ekzémů minimum.

Dlouhodobý vliv

Tato látka omezuje růst bakterií a zamezuje tak nepříjemnému zápachu. Svým jedinečným složením zaručuje ochranu proti nepříjemným projevům onemocnění pokožky, jako je svědění, záněty a infekce. Výrobky SKINTOSKIN© pomáhají kvalitu života lidí postižených kožními problémy navracet k normálu.

Pro dosažení maximálního efektu by se mělo prádlo používat soustavně a dlouhodobě. Všechny účinky zůstávají zachovány po celou dobu jeho životnosti, musí se však dodržovat podmínky jeho správné údržby.

Více informací o funkčním bioprádle se dozvíte na www.skintoskin.cz

Autor: Zdravě.cz

Myslete na zdraví svých dětí
Dna - bolestivé onemocnění kloubů

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Léčivé účinky echinacey
Bylinky

Léčivé účinky echinacey

29.06.2011

V rámci našeho seriálu Bylinky pro zdraví jsme echinaceu představili a popsali její účinky. Dnes si tuto květinu, známou rovněž pod názvem třapatka nachová, představíme podrobněji.

Anxiózní porucha osobnosti
Duševní poruchy

Anxiózní porucha osobnosti

24.06.2011

V jednom z minulých článků jsme psali o poruchách osobnosti. Dnes se podrobněji zmíníme o jedné z těchto duševních chorob, anxiózní poruše osobnosti.

Porod doma – ano, nebo ne?
Porod

Porod doma – ano, nebo ne?

18.06.2011

Stávají se porody doma trendem poslední doby? Kdo propaguje tento způsob přivádění dětí na svět a kdo je naopak proti? Porod doma má jistě své výhody, ale rozhodně i řadu nevýhod, ...