Zdravé bydlení

Myslete na zdraví svých dětí

Zdravě.cz
23.05.2011

Budí se vaše děti nevrlé a podrážděné? Starší děti si dokonce stěžují na bolest zad? Za jejich špatný spánek může z velké části nevhodné lůžko. A protože na kvalitním a zdravém spánku vašich dětí by vám mělo záležet, nepodceňujte výběr správné matrace. Italské společnosti Magniflex, která je lídrem v oblasti produktů pro zdravý spánek již 50 let, na vašich dětech také záleží, proto pro ně připravila mimořádnou akci. Pokud přijdete do karlínského showroomu Magniflex 1. června na Den dětí nebo 30. června, kdy se rozdává vysvědčení, dostanete 30% slevu na dětské matrace!

Vaše děti ročně prospí až čtyři tisíce hodin, což je více než 40 % života stráveného v posteli. Během spánku jejich tělo roste a čerpá nové síly, shromažďuje energii na další den a vlastně celý svůj budoucí život.

Proto je důležité, abyste výběru správné matrace věnovali náležitou pozornost. Právě ona má totiž stěžejní vliv na to, jak hluboký bude spánek vašich dětí a nakolik se budou cítit po probuzení odpočatí. Jen vhodná matrace dokonale rozloží hmotnost těla, tělo správně podepře a poskytne páteři dostatečnou oporu a svalům a kloubům potřebné uvolnění.

Magniflex-Showroom.jpg

Magniflex nabízí ideální řešení pro každého zákazníka bez ohledu na věk, navíc používá čistě ekologické materiály, které chrání a respektují přírodu. Matrace jsou maximálně hygienické, pohodlné, prodyšné, odolné vůči roztočům a zajišťují páteři, kloubům a svalům ideální ortopedickou i anatomickou oporu během noci.

Pokud se rozhodnete koupit své ratolesti novou matraci, vybírejte ve specializovaných prodejnách, jako jsou studia zdravého spaní a showroomy, kde se matrace dají vyzkoušet. Děti můžete vzít s sebou, starší už poznají, která matrace je jim pohodlná, každému totiž vyhovuje něco jiného.

Myslete na zdraví svých dětí a na matraci rozhodně nešetřete.

Investice do zdraví je dlouhodobou investicí, která se nepochybně vyplatí!

Kde můžete 30% slevu uplatnit: Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha 8.

Více informací na www.magniflex.cz.

Magniflex_logo_FINAL.jpg

Autor: Zdravě.cz

Klíště a nemoci - nejčastější otázky
Oblečení nové generace pro suchou a ekzematickou pokožku

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Léčivé účinky echinacey
Bylinky

Léčivé účinky echinacey

29.06.2011

V rámci našeho seriálu Bylinky pro zdraví jsme echinaceu představili a popsali její účinky. Dnes si tuto květinu, známou rovněž pod názvem třapatka nachová, představíme podrobněji.

Anxiózní porucha osobnosti
Duševní poruchy

Anxiózní porucha osobnosti

24.06.2011

V jednom z minulých článků jsme psali o poruchách osobnosti. Dnes se podrobněji zmíníme o jedné z těchto duševních chorob, anxiózní poruše osobnosti.

Porod doma – ano, nebo ne?
Porod

Porod doma – ano, nebo ne?

18.06.2011

Stávají se porody doma trendem poslední doby? Kdo propaguje tento způsob přivádění dětí na svět a kdo je naopak proti? Porod doma má jistě své výhody, ale rozhodně i řadu nevýhod, ...