Zdravé bydlení

Zbavte se podzimní deprese s novým povlečením

Komerční prezentace
19.10.2011

Originální vzory nového povlečení Matějovský rozjasní pochmurné podzimní dny, speciální materiál z bambusového vlákna navíc zaručí větší čistotu díky odolnosti vůči bakteriím a snadné údržbě. Povlečení z hebkého flanelu zase přinese do vašeho domova hřejivé teplo.

Bambusová džungle v posteli

Jako v divočině si budete připadat v bambusovém povlečení Mission Green a Mission Brown, které z vašeho bytu vytvoří opravdovou džungli. Nechte se hýčkat tímto luxusním materiálem, který je příjemný na dotek.

Tajemství luxusního bambusového povlečení tkví v kombinaci 50procentní bambusového vlákna a 50procentní česané egyptské Mako bavlny. Výsledkem je lesklý materiál jako hedvábí, na dotek jemnější než bavlněný satén a co je důležité, saje až čtyřikrát více než bavlna a dobře odolává bakteriím.

Prodej této exklusivní kolekce startuje již 25. října.

Více zde: http://www.matejovsky-povleceni.cz/bambusove-povleceni.html

mission-green.jpg mission-brown.jpg
Mission Green, cena 1190 Kč Mission Brown, cena 1190 Kč

Hřejivé flanelové povlečení

Flanel zahřeje, je příjemný na omak a místo chladných nocí si budete připadat jako na prosluněné pláži. Povlečení Matějovský navíc používá reaktivní technologii barvení se změkčujícími přísadami. Výsledkem je to, že flanel je na omak krásně hebký a jemný.

K tomuto typu povlečení se doporučuje používat žerzejové prostěradlo, které nijak nebude narušovat povrch flanelu. V podzimní kolekci převládají tóny od béžové, přes oranžovou barvu spadlého listí až po tmavě hnědou.

armani.jpg

Armani, cena od 745 Kč

 

collector.jpg verdict.jpg
Collector, cena od 745 Kč Verdict, cena od 745 Kč

Společnost Matějovský není třeba hlouběji představovat. Během dvaceti let existence na českém trhu proslula nabídkou kvalitního ložního povlečení a promyšleným zákaznickým servisem. Spolupracuje s francouzskými designérskými studii a při vývoji materiálů a technologií dbá na preciznost zpracování produktů. www.matejovsky-povleceni.cz.

 

Autor: Komerční prezentace

Vztah rodičů k dětem a obráceně
Ječné a vlčí zrno

Další články

Otravy houbami
Otrava

Otravy houbami

05.08.2012

Houbařská sezona je již v plném proudu a i přes opakovaná varování před jedovatými houbami hrozí některým houbařům nebezpečí otravy. V dnešním článku si popíšeme naše nejjedovatějš ...

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Nemoc špinavých rukou
Žloutenka - hepatitida

Nemoc špinavých rukou

31.10.2011

Hepatitida typu A nebo také infekční žloutenka je virové onemocnění. Riziko nákazy sice více stoupá během letních měsíců, kdy lidé hodně cestují, ale opatrnost je na místě celoročn ...