Zdravě - soutěže a novinky

Dva měsíce letního tance se slevou

Odjinud
11.06.2010

Chcete prožít roztančené léto? Co takhle v sobě probudit dřímající smysl pro rytmus a vyzkoušet taneční styly v neomezeném množství a mixu podle aktuální nálady?

Není nic jednoduššího než si vyzkoušet jakoukoliv hodinu ze široké nabídky tanců pod dohledem profesionálních tanečníků v Yemiho Dance Academy Prague.

Specialista na slevy Slevomat.cz vám nabízí neomezené exkluzivní členství na měsíc červenec a srpen 2010 za 1150 Kč, tedy se slevou 54%! V porovnání s cenou jedné lekce, která je 200 Kč, pak může sleva šplhat ještě mnohem výš, záleží jen na vás.

Pro objednávku a další informace navštivte stránky Slevomat.cz.

Pro získávání další atraktivních slev vyplňte svůj e-mail do připraveného formuláře. Slevomat.cz vás bude pravidelně informovat o svých nabídkách.

 

Autor: Odjinud

Problém mužské neplodnosti
Jak se účinně chránit před sluncem

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Časté zvracení kojenců
Zvracení

Časté zvracení kojenců

Když se dítě napije, část mléka volně odteče koutkem úst, povětšinou po změně polohy při odříhnutí, ale někdy i delší dobu po pití, i když si řádně odříhlo. Malí kojenci přibližně ...

Změna času, její příčiny a následky
Spánek a sny

Změna času, její příčiny a následky

26.10.2010

Ze soboty na neděli 31. října ve 3:00 se opět posouvá čas o hodinu zpět. Ne každý se s tímto zásahem vyrovnává zcela bez problémů. Každý organismus má své individuální potřeby a ná ...