Zdravě - soutěže a novinky

Natural.cz – web plný zdraví

Odjinud
11.06.2010

Stále více lidí vyhledává alternativní způsoby léčby, přírodní kosmetiku, bylinkové čaje a výtažky. Pro své zdraví a krásu chtějí účinné přípravky bez chemických přísad.

Specializovaný  internetový obchod Natural.cz nabízí přírodní kosmetiku a homeopatika. Natural.cz přináší rozsáhlou škálu produktů, nabízených ve velmi příznivých cenových relacích.

Sortiment

Natural.cz má velmi rozsáhlý sortiment,  jehož nabídka se průběžně 
rozšiřuje. Nabídka je upravována dle potřeb svých zákazníků, což je
jedno z kritérií, které zvyšuje celkovou prestiž této domény. Nyní
nabízí Natural.cz přes 400 výrobků, které jsou ihned k dispozici.

Zajímavostí je, že nejvíce žádaným sortimentem se dlouhodobě stávají
produkty z máty, divizny a jitrocelu. Mezi homeopatiky to jsou  medové
sirupy, které mají velmi blahodárný účinek na zdravotní stav.

Výrobky eshopu Natural.cz jsou založeny na přírodní bázi a neobsahují
žádné chemické přísady či uměle vytvořené látky.  Lékařské výzkumy již
několikrát potvrdily, že homeopatika společně s přírodní kosmetikou
přirozeně působí (na rozdíl od chemicky upravených produktů) na lidský
organismus, a jsou tak vhodná pro celou rodinu.

Novinky

V současné době eshop Natural.cz přináší řadu nových výrobků, které jistě stojí za zmínku. Jedním z nejčastějších problémů, které dle statistik trápí každého sedmého občana v České republice, jsou problémy s odvykáním kouření. Eshop www.natural.cz přináší na trh spolehlivě účinné a vyzkoušené produkty, napomáhající odvykání kouření. Produkty nabízí v podobě nosních mastí, nosních sprejů. Tyto produkty jsou postaveny na přírodní bázi a jejich účinnost byla prokázána s 88% úspěšností.

Přehlednost

Rozvržení tohoto eshopu  je velmi přehledné. Každý produkt je detailně popsán, uvádí se zde užívání a také při jakých příznacích se má použít. Jednotlivé produkty jsou seřazeny dle oblastí, kde se tyto produkty snaží napomáhat ke zlepšení současného neoptimálního stavu. Natural.cz má také k dispozici vyhledávač, kde se dá požadovaný produkt snadno vyhledat.

Barevná struktura

Majoritní barvou eshopu Natural.cz je zelená barva. V současné době je zelená barva spojována s bioprodukty či jinými zdraví prospěšnými produkty. Zelená barva je barvou přírody, naděje, rovnováhy a klidu. Tato barva působí na portálu eshopu Natural.cz uklidňujícím dojmem a doslova sem vnáší prostor pro regeneraci a pro načerpání nové síly.

Klientské služby

Eshop Natural.cz chápe službu klientům jako jeden z pilířů marketingových komunikací.  Spokojenost klientů se odvíjí od velmi dobře zvládnuté logistické sítě a včasných doručení objednaných produktů. Eshop Natural.cz poskytuje svým klientům interaktivní formu komunikace - prostřednictvím direkt mailů či sociálních sítí, kde se snaží nacházet optimální řešení.

Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost firem (corporate social responsibility) mimo jiné spočívá v podpoře sportovních aktivit, rodinného zázemí zaměstnanců, zlepšování pracovního prostředí, ale především v ochraně životního prostředí a v dodržování udržitelné spotřeby produkovaných výrobků. Eshop Natural.cz splňuje všechna tato kritéria, a nabízené výrobky tak přirozeně zvyšují svou kvalitu.

Pro zajímavost uvádíme průzkum, který ukazuje fakt, kdy ve státech západní Evropy dává téměř 50 % obyvatel přednost těm firmám, jejichž filozofie se zakládá na „společensky odpovědných kritériích".

Celkové hodnocení

Natural.cz na vás udělá sympatický dojem. Široký sortiment a spokojenost zákazníků vás přesvědčí o celkovém chodu tohoto portálu. Ten splňuje všechna kritéria synergicky, jedině tak totiž může uspokojit potřeby i toho nejnáročnějšího klienta.

Autor: Odjinud

Rizika při cestování v těhotenství
Pomocník v domácnosti, který vás ochrání před alergeny

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Časté zvracení kojenců
Zvracení

Časté zvracení kojenců

Když se dítě napije, část mléka volně odteče koutkem úst, povětšinou po změně polohy při odříhnutí, ale někdy i delší dobu po pití, i když si řádně odříhlo. Malí kojenci přibližně ...

Změna času, její příčiny a následky
Spánek a sny

Změna času, její příčiny a následky

26.10.2010

Ze soboty na neděli 31. října ve 3:00 se opět posouvá čas o hodinu zpět. Ne každý se s tímto zásahem vyrovnává zcela bez problémů. Každý organismus má své individuální potřeby a ná ...