Zdravě - soutěže a novinky

Pomocník v domácnosti, který vás ochrání před alergeny

Odjinud
14.06.2010

Trpíte vy nebo někdo ve vaší rodině alergií? Pokud ano, může být pro vás problém třeba běžné luxování. Obyčejné vysavače sice vysají prach a viditelné smetí, ale neviditelné částečky - alergeny - zase vypouštějí ven. Máme pro vás řešení v podobě bezsáčkového vysavače s antibakteriálním filtrem Dyson DC32 Animal Pro.

Špičkový bezsáčkový vysavač je vybavený HEPA filtrem s antibakteriální úpravou Bactisave. Čistí současně i výstupní vzduch, který pak obsahuje až 150x méně plísní a bakterií než vzduch, který dýcháte, centrální separátor totiž zachycuje mnohem účinněji mikroskopické částice prachu a alergeny. Proto je tento vysavač ideální pro alergiky.

Vyspělá cyklónová technologie Root Cyklone netrpí poklesem sání ani zanášením vysavače, a tak se během provozu neztrácí sací výkon jako u jiných vysavačů. Vysavač perfektně sedí na schodech, proto se s ním velmi pohodlně a bezpečně vysává schodiště.

Bohaté je také dodávané příslušenství. S novou flexibilní hubicí zvládnete snadno vysávání hladkých podlah. Hubice Mini Turbine Head je ideální pro vysávání vláken, vlasů a srsti zvířat z hůře přístupných prostor a čalounění (např v automobilu). Hubice Turbine Head s rotačním turbokartáčem perfektně odstraní chlupy vašich zvířecích miláčků. Rotace kartáče se dá vypnout při vysávání citlivých povrchů.

Perfektním nápadem je průhledná nádoba na prach Clear bin, která má několik výhod. Přímo vidíte, jak vysavač pracuje, snadno poznáte, že je nádoba na prach plná a vidíte i omylem vysáté předměty, které můžete zase vyndat.

S tímto futuristickým vysavačem už nebudete mít žádné další provozní náklady, protože nepotřebujete sáčky na prach, filtry stačí pouze proprat. Vyprazdňování vysavače je hygienické - stačí pouze stisknout tlačítko a s nečistotami vůbec nepřijdete do styku. Díky systému Telescope Wrap ušetříte místo při uložení vysavače složením jeho rukojeti a obtočením hadice.

 

Chcete vědět víc o vysavači Dyson DC32 Animal Pro nebo o dalších vysavačích značky Dyson?

 

Autor: Odjinud

Natural.cz – web plný zdraví
Problém mužské neplodnosti

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Časté zvracení kojenců
Zvracení

Časté zvracení kojenců

Když se dítě napije, část mléka volně odteče koutkem úst, povětšinou po změně polohy při odříhnutí, ale někdy i delší dobu po pití, i když si řádně odříhlo. Malí kojenci přibližně ...

Změna času, její příčiny a následky
Spánek a sny

Změna času, její příčiny a následky

26.10.2010

Ze soboty na neděli 31. října ve 3:00 se opět posouvá čas o hodinu zpět. Ne každý se s tímto zásahem vyrovnává zcela bez problémů. Každý organismus má své individuální potřeby a ná ...