Atopický ekzém

Oblečení nové generace pro alergickou a ekzematickou pokožku

Zdravě.cz
17.12.2012

Zdravá kůže je účinnou bariérou proti škodlivým vetřelcům. Pokud je však oslabena - například ekzémem - bývá náchylnější k poškození. Pokožku nyní může léčit i oblečení. Funkční biooblečení SKINTOSKIN© je řada spodního prádla pro ty, kteří trpí onemocněním kůže, jako je atopický ekzém, lupénka, vysoce citlivá a suchá kůže, alergické reakce a další.

Základem funkčního biooblečení jsou speciální vlákna, která obsahují bavlnu, mořské řasy a stříbrné ionty, které mají antibakteriální a antimykotické vlastnosti a zároveň zajišťují pokožce zklidňující, hydratační a čistící účinek. Pravidelné a dlouhodobé nošení prádla přispívá ke snížení svědivosti a podráždění.

Textil se stříbrem a mořskými řasami v biokvalitě významně prospívá ekzematické, citlivé a suché kůži. Prádlo SKINTOSKIN© dokáže velmi rychle zmírnit projevy ekzému, zpravidla do osmi dnů, je-li nošeno nepřetržitě, a kromě alergie na stříbro je také velmi dobře snášenlivé.

SKINTOSKIN© nabízí právě takové prádlo, které kromě toho, že pomáhá léčit pokožku, také pěkně vypadá. Navíc je určeno pro všechny věkové kategorie - kojence, děti i dospělé.

Pro zdravou kůži miminek

Asi 20 % současné populace (především dětí) trpí atopickým ekzémem, tedy onemocněním, které má na ně a jejich kvalitu života obrovský dopad. O to větší výhodou je, že stříbrné prádlo mohou nosit i děti v kojeneckém věku.

PR3prádlo.JPG

Jeho přínos spočívá v příměsi stříbrných iontů, které mají antibakteriální a antimykotické vlastnosti, a mořských chaluh, které pokožku chrání před svěděním, pomáhají hydratovat a čistit. Inertnost biobavlny zaručuje vysokou snášenlivost a komfort.

Stříbro léčilo před sto lety, léčí i dnes

Prádlo z této specifické kombinace komponentů bylo úspěšně podrobeno klinickým studiím. Na podobném principu působí i speciální funkční ponožky, vyrobené z textilie s nanočásticemi stříbra, ale technika inkorporace stříbra do vláken SKINTOSKIN© zajišťuje dlouhodobost účinků.

Koloidní stříbro prožívalo svou zlatou éru v medicíně před objevem antibiotik. Má výrazné antimikrobiální účinky - zabíjí více než 650 patogenů, ničí plísně. Přitom nijak nedráždí a navíc odstraňuje zápach.

Produkty SKINTOSKIN© obsahují 30 % mořských řas, které pozitivně působí na problematickou pokožku. Obohacují tak látku, ze které jsou produkty vyrobeny, o unikátní přísadu, která pomáhá dosáhnout kýžených efektů.

PR2prádlo.JPG

V rámci klinických testů doložili léčebnou funkci stříbrného prádla s mořskými řasami dermatologové i jejich pacienti. Pacienti, kteří nosili „stříbrné“ funkční prádlo pravidelně a dlouhodobě, s úlevou zaznamenali menší podráždění i svědění a omezení ekzémů na minimum.

Dlouhodobý vliv

Tato látka omezuje růst bakterií, a zamezuje tak nepříjemnému zápachu. Svým jedinečným složením zaručuje ochranu proti nepříjemným projevům onemocnění pokožky, jako je svědění, záněty a infekce. Výrobky SKINTOSKIN© pomáhají kvalitu života lidí postižených kožními problémy navracet k normálu.

Pro dosažení maximálního efektu by se mělo prádlo používat soustavně a dlouhodobě. Všechny účinky zůstávají zachovány po celou dobu jeho životnosti, musí se však dodržovat podmínky jeho správné údržby.

Více informací o funkčním bioprádle se dozvíte na www.skintoskin.cz

Autor: Zdravě.cz

Rizika zimních sportů
Rizika akutní laryngitidy

Další články

Rizika zimních sportů
Zimní sporty

Rizika zimních sportů

17.12.2012

Chladná část roku přináší nejrůznější radovánky, jako je sáňkování, lyžování, snowboarding nebo bruslení. K těmto zimním sportům však někdy patří vážnější zranění, po kterých mnohd ...

Pozor na mráz
Omrzliny

Pozor na mráz

14.12.2012

Před mrazy, které v těchto dnech venku panují, je třeba se dobře chránit. Mrazy přinášejí nebezpečí omrzlin, které nesouvisí jen s horskými oblastmi. Mráz může udeřit na každého z ...

Angína - nepodceňujte její léčbu
Angína

Angína - nepodceňujte její léčbu

12.12.2012

Bolest při polykání, pocit nateklého hrdla a teploty. Všechny tyto příznaky mohou provázet nepříjemnou angí. Jak se jí snadno a rychle zbavit?

Zdravě proti vráskám
Jóga

Zdravě proti vráskám

Zapomeňte na drahé krémy, botox či plastické operace. Existuje méně invazivní způsob jak minimalizovat vrásky, oddálit povislé rysy obličeje či bojovat s dvojitou bradou. Hitem pos ...