Komerční prezentace
Péče o tělo

Výběr správného kartáčku a ústní sprchy může zlepšit váš celkový zdravotní stav!

Zdravě.cz
12.11.2020

Pravidelná dentální hygiena nejenže chrání zuby před zubním kazem, onemocněním dásní a zajišťuje svěží dech, ale také zlepšuje celkový zdravotní stav. Z odborných vědeckých výzkumů vyplývá, že právě onemocnění dásní zvyšuje riziko vážných zdravotních problémů jako je srdeční infarkt, mrtvice, cukrovka, nebo Alzheimerova choroba. Značka Dr. Mayer nabízí širokou škálu moderních sonických kartáčků a ústních sprch špičkových parametrů pro perfektní domácí ústní hygienu, která dokáže všem zdravotním potížím včas předejít.

Sonické zubní kartáčky jsou v porovnání s elektrickými rotačními a běžnými manuálními kartáčky výrazně účinnější
Při čištění sonickým kartáčkem zůstává na vašich zubech výrazně méně zubního plaku a bakterií, což jednoznačně prospívá i Vašim dásním.
Na sonické kartáčky není potřeba tlačit, čímž se snižuje riziko poškození zubů a dásní, vhodné jsou rovněž pro lidi se zánětem dásní nebo paradentózou, zároveň usnadňují dentální hygienu, pokud máte fixní rovnátka.
Mezizubní prostory jsou lépe vyčištěné díky vibracím (až 40 000 kmitů za minutu), které vytvářejí značné množství energie a zubní pasta nebo gel se tak dostanou i do míst, které jsou s běžným ručním kartáčkem hůře přístupná.
Důležitá je rovněž délka čištění zubů, sonické kartáčky jsou vybaveny dvouminutovým časovačem, který napomáhá dosáhnout doby čištěný doporučené zubními lékaři.
Sonický kartáček Dr. Mayer vydrží až měsíc na jedno nabití, takže je vhodným společníkem na prázdninové cesty!

Ústní sprchy Dr. Mayer se dostanou tam, kam zubní nitě nemohou
Zapomeňte na zubní nitě. Ústní sprchy od značky Dr. Mayer spolehlivě odstraní bakterie, usazeniny zubního kamene a části potravin z míst, kam se s kartáčkem ani zubní nití nedostanete.
Ústní sprchu můžete používat denně pro vyčištění citlivých částí kolem korunek, můstků nebo rovnátek, i pro pravidelnou péči o celý chrup. Ústní sprchy navíc přispívají k přirozenému bělení zubů a zlepšují prokrvení dásní.

60 dnů na vyzkoušení značky Dr. Mayer – záruka vrácení peněz!
Nyní má navíc každý zákazník 60ti denní lhůtu na vyzkoušení a otestování značky a může se sám přesvědčit o efektivitě a skvělých výsledcích, kterých lze s produkty Dr. Mayer při čištění chrupu dosáhnout. Pokud Vám produkty nebudou z jakéhokoliv důvodu vyhovovat, můžete nám je během 60 dnů zaslat zpět a my Vám vrátíme celou kupní cenu!

Značka Dr. Mayer díky neustálému vývoji, pravidelnými konzultacím s těmi nejlepšími profesionálními dentisty a vysokým výrobním standardům zaručuje tu nejvyšší kvalitu, kterou dnes můžete na trhu nalézt.
Navštivte webové stránky www.drmayer.cz, nebo velké prodejce spotřební elektroniky, jako je například Alza.cz, Mall.cz, Pilulka.cz, Nazuby.cz a další, a dopřejte svým ústům perfektní péči každý den.

Značka Dr. Mayer zajistí Váš perfektní úsměv!

Galerie

Autor: Zdravě.cz

Distanční výuka - může negativně ovlivnit současnou generaci?
Co mohou nabídnout houby: Chrání před cukrovkou a pečují o naše srdce

Další články