Zdravá výživa

Müsli do ruky

Komerční prezentace
13.01.2012

Skvělým společníkem na cesty, do práce, do školy i pomocníkem při plnění novoročních přání a snů o hubnutí vám bude Müsli do ruky. Snack, po kterém můžete s klidným srdcem sáhnout kdykoli, kdy vás bude honit chuť na něco dobrého a zároveň nutričně hodnotného.

Müsli do ruky obsahuje až 79 % celozrnných ovesných vloček, které jsou slisovány do praktického tvaru osmičky. Můžete je jíst jen tak suché, s mlékem, jogurtem, jogurtovým mlékem nebo ovocným džusem.

Při výrobě využíváme unikátní technologický proces – postupné vaření, díky kterému nedochází k žádným ztrátám obalových vrstev zrna. Tento proces je velmi šetrný ke zpracovávané obilovině a umožňuje v zrnu zachovat ty nejhodnotnější minerální látky, vitaminy a živiny.

Takto zpracované lupínky jsou pro lidský organismus lépe stravitelné a obsahují vysoký podíl přirozené vlákniny. Průměrný denní příjem vlákniny by měl být mezi 30 – 40 g, přičemž Müsli do ruky obsahuje ve 100 g výrobku 11 g vlákniny.

Vybrat si můžete ze dvou příchutí – lískový oříšek nebo zahradní ovoce. Ať už si vyberete jakoukoli variantu, můžete si být jisti, že jste si vybrali správně.

Autor: Komerční prezentace

Historie plastické chirurgie
Atopický ekzém – problém kůže, který je nutný řešit zevnitř

Další články

Otravy houbami
Otrava

Otravy houbami

05.08.2012

Houbařská sezona je již v plném proudu a i přes opakovaná varování před jedovatými houbami hrozí některým houbařům nebezpečí otravy. V dnešním článku si popíšeme naše nejjedovatějš ...

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Jak se staráme o své zdraví?
Zdravá výživa

Jak se staráme o své zdraví?

11.01.2012

Zdraví je podle slovníku normální stav tělesné a duševní pohody. Je to to nejcennější, co můžeme mít. Zní to sice jako fráze, ale je to tak. Ne všem je ho však dopřáno, tím víc byc ...