Zdravé bydlení

Značka s mnohaletou tradicí i na českém trhu

Komerční prezentace
21.02.2012

Od května roku 2011 můžeme na českém trhu zaznamenat novou značku Bauknecht, která se vyznačuje dokonalým technickým zpracováním a kvalitním designem. Tato značka má více než 90letou tradici na náročných trzích, jako je Německo, Rakousko, země Beneluxu a dále Norsko, Švédsko a Švýcarsko.

Zákazníky značky Bauknecht spojují vysoké požadavky na kvalitu produktu, výkonnost a to vše při respektování hodnot rodiny a významu životního prostředí. Řada vestavných spotřebičů v designu Komfort, který vyniká masivním nerezovým madlem spolu s černými zrcadlovými dvířky, bude ve vaší kuchyni navozovat dojem elegance a dokonalosti.

Nabídka je od listopadu rozšířena i o volně stojící spotřebiče Bauknecht, které se vyznačují inovativními technologiemi. Díky velmi vysoké kvalitě výrobků Bauknecht je zákazníkům poskytnuta komplexní 5letá záruka zcela zdarma.

Chytrá trouba do každé kuchyně

Nové pečící horkovzdušné trouby Bauknecht představují inovativní technologie, které usnadní pečení a zároveň jsou velmi šetrné k životnímu prostředí.

Nejvyšší model pyrolytické trouby BLPM 8110/PT dokáže díky technologii Autosensor připravit pokrm pouhým jedním stiskem tlačítka. Inteligentní funkce za vás řídí a hlídá celý proces pečení.

DG201123163.jpg

V menu této trouby je navíc předvoleno až 30 oblíbených receptů, které vám mohou být inspirací během pečení. Součástí tohoto modelu je teplotní sonda, která je vhodná pro pečení masa, jelikož neustále kontroluje teplotu uvnitř pokrmu a vy tak na displeji trouby vydíte aktuální teplotu uvnitř masa.

Technologie Green Intelligence™ šetří životní prostředí

GreenI.JPG

Unikátní technologie spotřebičů Bauknecht, která dává spotřebičům inteligenci potřebnou pro dokonalé výsledky. A jak funguje?

Například u myček měří stupeň znečištění vody a tomu přizpůsobuje parametry celého mycího cyklu tak, aby spotřeba vody, energie a času byla co nejnižší (úspora až 30 % energie, vody a času).

U chladniček odhalí i ty nejmenší výkyvy teploty a upraví činnost kompresoru tak, aby byla co nejrychleji obnovena optimální teplota a zachovala se tak čerstvost a trvanlivost potravin. Prodlužuje trvanlivost potravin o 25 % déle než u tradičních chladniček.

Potraviny vydrží déle čerstvé – chladničky s ProFresh

Patentovaná technologie ProFresh kontroluje vlhkost a teplotu a zajišťuje dokonalé proudění studeného vzduchu i jeho optimální vlhkost. Čerstvé produkty vydrží nyní až čtyřikrát déle čerstvé a zdravé.

DG200931040.jpg

Také kolísání teplot (např. při otvírání dveří chladničky) se vyrovná až pětkrát rychleji ve srovnání se spotřebiči bez technologie ProFresh. Potraviny si tak déle udrží svou čerstvost, chuť i vzhled, vzniká méně odpadu a vy nemusíte tak často do supermarketu.

Bauknecht Hausgeräte GmbH

Firma Bauknecht vznikla v roce 1919. Od roku 1991 je Bauknecht Hausgeräte GmbH se sídlem ve Stuttgartu plně vlastněnou dceřinou společností koncernu US Whirlpool Group. Firma Bauknecht, která má přibližně 1500 pracovníků, dosáhla v roce 2009 obratu převyšujícího 559 mil. EUR. Společnost vyvíjí, vyrábí a distribuuje domácí spotřebiče na vaření, pečení, mytí nádobí, praní a sušení oblečení, chlazení a mražení potravin. Více informací je k dispozici na internetové adrese www.bauknecht.cz.

Autor: Komerční prezentace

Jak na pevná prsa
Vliv světla na lidský organismus

Další články

Otravy houbami
Otrava

Otravy houbami

05.08.2012

Houbařská sezona je již v plném proudu a i přes opakovaná varování před jedovatými houbami hrozí některým houbařům nebezpečí otravy. V dnešním článku si popíšeme naše nejjedovatějš ...

Plastika prsou
Plastická chirurgie

Plastika prsou

24.04.2012

V článku Plastická chirurgie pro zdraví jsme popsali úkony plastické chirurgie, které napravují vrozené vady či deformity těla vzniklé úrazem, případně nemocí. Dnes se podíváme na ...

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Léčivá síla kopřiv
Bylinky

Léčivá síla kopřiv

13.03.2012

Všichni známe kopřivu jako obtížný plevel, kterému se daří kdekoliv a se kterým zahrádkáři běžně svádí urputný a mnohdy marný boj. Tato houževnatá rostlina je však stejně dobře zná ...