Bolest a další příznaky

Jedinečný pomocník v domácí léčbě

Zdravě.cz
19.05.2011

Vyskytují se u vás v rodině opakovaně zdravotní potíže typu akutních nebo chronických bolestí zad, záněty šlach, kloubů, svalové křeče, výrony, karpální tunely, revmatoidní artritida, migrény, artróza, otoky, hematomy, sportovní úrazy, tenisový loket, krční a kolenní osteoartróza? Handy Cure vám uleví od bolesti, zkrátí dobu léčby a ušetří peníze za léky.

Handy Cure je jedinečná kombinace čtyř klinicky ověřených metod

  • Nízkoúrovňový pulzní laser
  • Infračervené světlo
  • Viditelné červené světlo
  • Statické magnetické pole

Použití Handy-Cure zvyšuje rychlost, kvalitu a pevnost opravy buněčné tkáně, zvyšuje dodání krve a tím potřebných živin do postižené oblasti. Podporuje imunitní systém, stimuluje nervové funkce, tvoří kolagen a svalové tkáně, pomáhá vytvářet nové zdravé buňky a tkáně a podporuje rychlejší hojení zranění a vytvoření koagula.

Přiznivé účinky těchto léčebných metod jsou známé a v medicíně již mnoho let využívané. Ale teprve nyní máte možnost využít tyto metody při synergickém efektu a zároveň při domácí léčbě.

Handy Cure je úspěšně prodáván již ve více než třiceti zemích a výsledky léčby byly ověřeny mnoha klinickými studiemi.

Handy Cure je v Evropské unii schválený zdravotnický prostředek pro ulevení od bolesti.

02.jpg Handy-Cure.jpg

Výhody používání Handy Cure proti jiným výrobkům

Handy Cure uleví od bolesti, ušetří peníze za léky, zkrátí dobu léčby.

Laserová terapie je současným hitem ve fyzioterapii, ortopedii, rehabilitaci i v domácí léčbě.

Jednoduché používání, žádné vedlejší účinky, příznivá cena. Je vhodný pro každou rodinu, sportovce, děti, seniory. Napájení je pomocí nabíjecího akumulátoru, takže nepřekáží žádné kabely.

Laserová terapie je velmi výhodná pro lékaře i pacienta. Výrazně urychlí dobu léčby, a ušetří tak náklady na léčení. V léčbě pohybového aparátu je to v současné době jedna z nejefektivnějších metod, protože tato forma bezpečného laseru proniká mnohem hlouběji do tkáně než jiné používané způsoby léčby.

Vzhledem k jednoduchému použití a velmi příznívé ceně je právě vhodný do domácností. I díky tomu patří mezi nejlepší produkty na našem trhu.

Způsob léčby probíhá zpravidla 2-3 krát denně dle potíží a délka jedné léčby trvá 5 minut. Celková léčba většinou probíhá 2-3 týdny a u chronických potížích může pokračovat.

12fea9d270ed23717ccf83f400888fee_m.jpg

Praktické zkušenosti uživatelů:

  • Hana, 47 let: Byla jsem velmi překvapená, když mě přešla bolest kolem krku již po několika procedurách.
  • Karel, 63 let: Po používání Handy Cure již necitím bolest kolene způsobenou artrózou.
  • Ivana, 59 let: Při vyšetření ramene mně byl prokázán silný zánět svalu, již po 6 dnech léčby s Handy Cure bolest výrazně ustoupila a po dokončení léčby úplně zmizela.
  • Marta Ž., 56 let: Handy Cure nejdříve používal manžel na bolavé rameno a koleno, potom mladší syn na výrony při sportu a já při občasných migrénách. Opravdu pomáhá celé rodině a šetří peníze.
  • Filip, 36 let: Při nataženém zadním stehenním svalu jsem měl diagnózu léčby na 4-6 týdnů. Díky používání Handy Cure jsem zkrátil dobu léčby na 10 dní.
  • Jan, 67 let: Jsem moc spokojený, bolest při zánětu šlach na ruce polevila již po několika použití.

Právě v těchto dnech máte jedinečnou možnost pořídit si Handy Cure za sníženou cenu 4900 Kč, běžná MOC je 5999 Kč. Slevu poskytl výrobce jen na omezený počet kusů a platí jen do vyprodání této série. Veškeré informace najdete na www.handycure.cz.

 

Autor: Zdravě.cz

Syndrom počítačového vidění
Klíšťová encefalitida - podceňované nebezpečí

Další články

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Léčivé účinky echinacey
Bylinky

Léčivé účinky echinacey

29.06.2011

V rámci našeho seriálu Bylinky pro zdraví jsme echinaceu představili a popsali její účinky. Dnes si tuto květinu, známou rovněž pod názvem třapatka nachová, představíme podrobněji.

Anxiózní porucha osobnosti
Duševní poruchy

Anxiózní porucha osobnosti

24.06.2011

V jednom z minulých článků jsme psali o poruchách osobnosti. Dnes se podrobněji zmíníme o jedné z těchto duševních chorob, anxiózní poruše osobnosti.

Porod doma – ano, nebo ne?
Porod

Porod doma – ano, nebo ne?

18.06.2011

Stávají se porody doma trendem poslední doby? Kdo propaguje tento způsob přivádění dětí na svět a kdo je naopak proti? Porod doma má jistě své výhody, ale rozhodně i řadu nevýhod, ...