zdroj: pixabay.com
Nemoci a léčba

Biorezonance pro naše zdraví

Jitka Suchánková
19.05.2017

Biorezonance je léčebná metoda, která však není klasickou medicínou příliš akceptována. Jedná se o neinvazivní metodu (čili nenásilnou, neagresivní, nepronikající dovnitř do organismu), která si zakládá na celostním přístupu k pacientovi.

Biorezonance a její počátky

Biorezonanci můžeme zpětně zmapovat na víc než 25 let zpátky, pokud se týká převážně západní Evropy. V České republice nemá takovou historii, nicméně se výrazně rozvíjí. Úspěchy v léčbě hovoří jasnou řečí.

Na jakém principu biorezonance funguje?

Biorezonance se provádí pomocí přístroje, jehož podstatou jsou biofyzikální principy. Velice zjednodušeně řečeno - jedná se o přístrojovou komunikaci s živým organismem pomocí elektromagnetických frekvencí. Tyto frekvence vrací do normálu určitými vlivy poškozené frekvenční vzorky a dále pracují s frekvenčním vzorem bakterií, virů, alergenů apod.

Je tato metoda hrazena zdravotními pojišťovnami?

Bohužel není. Přestože ji může vykonávat pouze odborně vyškolený personál (většinou doktor medicíny nebo veterinář), nejedná se o klasickou medicínu. Biorezonancí se začali ve velké většině případů zaobírat ti lékaři, kteří v určité fázi léčení svých pacientů (lhostejno zda dospělých, dětí nebo zvířat) narazili na jakousi pomyslnou hranici možností klasické medicíny. Stejně jako homeopatie nebo akupunktura spadá tato metoda zatím do kategorie tzv. alternativní medicíny. V některých státech však již byla uznána za oficiální léčebnou metodu.

Změna zdravotní pojišťovny - čas je jen do konce června!

Výhody biorezonance

  • velký indikační rozsah včetně alergií a závislostí
  • odstranění nejen projevů onemocnění, ale též odstranění příčiny
  • pomocí biorezonance lze odhalit příčinu onemocnění
  • využívat tuto metodu mohou všechny věkové kategorie a vhodná je i pro zvířata
  • nedochází k zahlcování organismu chemickými léky
  • metoda nemá žádné vedlejší účinky

Jaké druhy nemocí biorezonance léčí?

Jedním z přístrojů, díky kterému lze využívat biorezonanci, je tzv. Bicom. Jeho vynálezce, Hans Brügemann, tvrdí, že dle zjištěných zákonitostí prakticky neexistuje nemoc, kterou by nebylo možno pozitivně ovlivnit biorezonancí.

Na jakém principu přístroj Bicom funguje?

Hans Brügemann popisuje funkci přístroje asi jako funkci rozhlasu: Přístroj přijímá informace pomocí antény, tyto informace zpracovává a následně předává dál. Jednoduché, že?

Pro koho není biorezonance vhodná?

Klasická medicína, dá se říct, poněkud ignoruje poznatky z kvantové mechaniky a nechce brát na vědomí, že všechny substance mají vlastní energetické pole. A to je právě základním principem, na kterém staví biorezonance.

Foto: Pixabay.com

Autor: Jitka Suchánková

Jak se správně skladují potraviny v obchodech a restauracích?
Připravte své nohy na léto - zbavte se nevzhledných plísní a rozpraskaných pat!

Další články

Atopie a ekzémy - doživotní problém?
Kožní onemocnění

Atopie a ekzémy - doživotní problém?

06.05.2017

Atopie je dědičný sklon k alergii, který může vést k takovým typům onemocnění, jako je např. atopický ekzém, bronchiální astma, polinóza, kopřivka, alergie na potraviny, angioedém ...