zdroj: Shutterstock.com
Péče o tělo

Body forming: Zákroky, které promění vaše tělo k nepoznání

Michaela Chylková
14.09.2021

Existuje celá řada zeštíhlujících zákroků a ošetření plastické chirurgie, které ambulantně dokáží změnit vaši postavu a výrazně omladit pokožku, a to ať se jedná o jakoukoli partii. Pokud toužíte účinně a zároveň k tělu šetrně docílit změny, jsou pro vás invazivní a neinvazivní zákroky to správnou volbou.

Touha po dokonalé postavě 

Bohužel je velmi časté, že dobře zvolená strava i vhodný druh pohybu nás k vysněné postavě nedovede. Ovšem existují zeštíhlující zákroky a procedury, které vaši siluetu sice nespasí, ale spolu se změnou životního stylu fungují skvěle. Může se jednat jak o zákroky plastické chirurgie, ale také o procedury, které vás zbaví zadržované vody, pokožku vyhladí a zpevní. 

Například lymfatická masáž je tím nejlepším hubnoucím startem, protože jedině s dobře fungujícím lymfatickým systémem mohou jít kila dolů. Dalším skvělou volbou je vakuum, jedná se o speciální masáž založenou na podtlaku, ten naruší tukové buňky a tělo je posléze vyplavuje opět pomocí lymfatického systému. Vyzkoušet můžete i zeštíhlující zábaly - lázeňské bahno, mořské řasy, skořicové zábaly apod., kdy se po těchto zábalech dočkáte prokrvené a vyhlazené pokožky a ustupování celulitidy. 

Jak probíhá konzultace v případě zájmu o zákrok plastické chirurgie

Pokud se rozhodnete pro zákrok lékařský, při první návštěvě s odborníkem se nejprve dozvíte základní informace o druzích zákroků, průběhu a následném hojení a péči o tělo a ošetřovanou partii. Na základě vašich požadavků a druhu potíží či vlastní nespokojenosti se vybere ten nejvhodnější druh zákroku přímo pro vás. 

Co dokáže Body forming plastické chirurgie

Ošetření plastické chirurgie zvané Body forming dokáže zeštíhlit a zpevnit postavu opravdu v jakékoli partii, dosáhnout lepší symetrie těla, zmírnit celulitidu a zlepšit pružnost pokožky. Zákroků využívají samozřejmě více ženy a nejčastěji si přejí zeštíhlit v oblasti bříška, boků, stehen, paží a zad.   

Body forming a druhy zákroků

Invazivní liposukce

Jedná se o šetrné invazivní odsátí tuku z libovolné partie s efektem zpevnění kůže. Pro koho je vhodná liposukce? 

Neinvazivní lékařská kryolipolýza 

Jedná se zákrok, díky kterému docílíme odstranění menšího množství nežádoucího tuku, nejčastěji z oblasti bříška. Ošetření způsobí že se tuk z těla vyloučí přirozeně a šetrně lymfou, výsledek můžete očekávat zhruba 2 měsíce po ošetření. Není potřeba rekonvalescence.

LPG Lipomasáž 

Zpevnění pokožky a zmírnění celulitidy, to je hlavním účinkem stále více oblíbené LPG masáže, kterou je dobré absolvovat pravidelně. Jedná se o ošetření, které pečuje o pokožku těla komplexně a mění její vzhled i stav k lepšímu. Kůže bude vypnutější, hladší, okysličenější a detoxikovaná. Zlepší se činnost lymfatického systému a vylučování odpadních látek, navíc se aktivuje proces přirozeného odbourávání tuků v problémových partiích.

Výzkum a výroba kyseliny hyaluronové: Velká budoucnost nejen estetické medicíny

Autor: Michaela Chylková

Vysoký krevní tlak u dětí
Aromatický šafrán: Víte, proč je tak drahý a jak ho používat?

Další články