Rodiče a děti

Dopřejte si i na mateřské čas jen pro sebe

Komerční prezentace
19.02.2018

Mateřství a vůbec rodičovství je jedním z nejkrásnějších období života. Sledovat vývoj dítěte, znovu objevovat svět očima našich nejmenších, sdílet radost z maličkostí, ze kterých jsme se my sami již radovat zapomněli. Je to však také čas nedostatku spánku, a velké „šichty“, kterou si málokdo před vstupem do rodičovství umí představit. Snad právě proto, je nesmírně důležité, dopřávat si čas jen pro sebe, či pro partnera…

Pravidelná lekce jógy, divadlo, večeře či prostě jen rande s partnerem. Pokud patříte mezi rodiče, kde babičky z nějakého důvodu nefungují, využijte aplikaci Babysitting.today, se kterou snadno najdete slečnu/paní na hlídání. Aplikace se o vše postará – vy prostě jen zadáte nabídku na hlídání, vyberete si svoji „hlídačku“ a následně po hlídání přes aplikaci zaplatíte. Snadné, jasné, přehledné a bezpečné. Aktuálně jsou navíc děti hlídané přes tuto aplikaci automaticky „chráněny“ úrazovým pojištěním České pojišťovny. Aplikace je ke stažení zdarma a věřte, čas jen pro vás je zcela k nezaplacení.

3.jpg

Všechny maminky se shodnou, že kdo vymyslel název „mateřská dovolená“ s dětmi nejspíš vůbec nepřišel do styku. Ač je čas strávený s dětmi nádherný, je zároveň také náročný a neustálá bdělost nad batoletem kaskadérem bývá často únavná. Navíc pro partnerský vztah je nutné nevzdávat se svého vlastního života, který pochopitelně příchod potomka dost naruší.

Manipulace s aplikací Babysitting.today je velmi snadná. Stačí zadat nabídku, na kterou reagují předem ověřené hlídačky z vašeho okolí. Vy si pak jen vyberete, domluvíte schůzku a můžete jít. Provize za hlídání je pro rodiče pouhých 20 Kč a hlídačka odvede ze své částky 15 %. Za hlídání se platí přímo přes aplikaci a pouze proběhlé hlídání.

1.png

Aplikace je vhodná pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS a je zdarma ke stažení v Obchodě Play a AppStore. Více informací na www.babysitting.today, nebo na Facebooku.

Autor: Komerční prezentace

Chřipková epidemie - dá se jí uniknout?
Polévka jako lék

Další články

Marfanův syndrom
Nemoci a léčba

Marfanův syndrom

05.02.2018

Marfanův syndrom si vysloužil zvláštní přezdívku - nemoc pavoučích prstů. Je to genetická porucha pojivové tkáně, postihuje tak kosti, kůži, vazivo, oční čočky i krevní cévy.