Celulitida

Speciální legíny vás zbaví nadváhy i celulitidy

Komerční prezentace
12.03.2012

Těhotenství, sedavé zaměstnání, nedostatek pohybu, přibývající věk… To vše jsou faktory, které mají na naše zdraví a tělesnou schránku neblahý vliv. Která z nás se nepotýká s nějakým tím kilem navíc či s celulitidou? Obojí se dá totiž velmi snadno získat, ovšem zbavit se nadváhy nebo pomerančové kůže bývá mnohdy velmi těžké a vyžaduje hodně pevné vůle.

A právě v pevné vůli bývá největší kámen úrazu. Výsledky se dostavují velmi pomalu, a mnoho žen tak své úsilí vzdá dříve, než je korunováno úspěchem. Abyste to tentokrát byly vy, které zvítězí a získají zpět svou štíhlou a zpevněnou postavu, máme pro vás tip na skvělého pomocníka, s nímž na sobě změnu k lepšímu pocítíte velmi rychle a tím budete motivována ve svém úsilí pokračovat.

Díky speciálním legínám Solucel, které můžete nosit jak při sportování tak při běžných činnostech pod oblečení a dokonce i na noc, totiž zaznamenáte několikacentimetrový úbytek u problematických partií již za několik týdnů.

Solucel legíny proti celulitidě: „Nevěřila jsem, ale opravdu to funguje.“

Dana, osmatřicetiletá maminka dvou dětí, tyto legíny vyzkoušela a byla ochotná se s námi podělit o svou zkušenost.

Dano, hned na úvod musím položit zásadní otázku. Mnoho žen má totiž k různým zázračným metodám, které pomáhají hubnout, nedůvěru. Proč by měly právě „hubnoucím legínám“ věřit?

Rozumím a všechny tyto ženy chápu. I já k těm nedůvěřivým patřím. Je to dáno zkušenostmi, které jsem s postupem času nasbírala. Po druhém porodu mi zůstalo několik kil navíc, bohužel, právě v partiích, které jsou pro nás ženy kritické: břicho, zadek, stehna. Vyzkoušela jsem různé podpůrné tablety na hubnutí, čaje, koktejly, ale nic nemělo nějaký viditelný účinek. Chyba byla určitě i ve mně, sice jsem se snažila pravidelně cvičit a upravila jídelníček, ale nedokázala jsem být dostatečně důsledná.

Chápu. S tím asi bojuje hodně žen. Přece jenom máme práce a starostí dost, málokdy se člověk dokáže za každé situace ke cvičení přinutit, občas zhřeší nějakou laskominou…

Přesně. Nikdy jsem neměla modelkovské míry a ani to není meta, které bych chtěla dosáhnout. Jenže ty usazené „špeky“ mi na sebevědomí rozhodně nepřidaly. Chtěla jsem vypadat lépe, ale na druhou stranu mne děsila představa, jak je alfou a omegou celého mého života jen úzkostlivá snaha dodržet přísný cvičící a stravovací režim. Život je přeci i o něčem jiném, že?

A tento problém vám vyřešily právě legíny Solucel?

Já vím, že to zní asi divně, ale v podstatě ano, i když jsem tomu samozřejmě také pomohla. Sice jsem se nedržela nějak vyloženě asketicky, ale omezila jsem sladké a tučné, začala si hlídat pitný režim a zařadila pravidelné procházky.

A jak tedy legíny fungují, respektive jak konkrétně zafungovaly ve vašem případě?

O legínách mi řekla kamarádka a já jí zprvu nevěřila. Nakonec jsem to zvážila a rozhodla se, že je vyzkouším. Dnes musím říct, že to byla jedna z nejlepších investic v mém životě. Nosila jsem je prakticky stále, jsou totiž velmi příjemné na těle a navíc, i když máte nějaké to kilo „nad limit“, dokážou okamžitě zformovat postavu. To je ale jen jakýsi vedlejší účinek. Ty legíny totiž výrazně napomáhají redukci váhy a já s údivem sledovala, jak mi centimetry mizí. Za pět týdnů jsem měla v pase méně o 6 centimetrů a přes boky a přes stehna o 4. Doslova mne to nadchlo. Pokračovala jsem v jejich nošení i nadále a postupně se dostala na váhu, kterou jsem si předsevzala. A dokonce mi zmizela i celulitida, v což jsem ani nedoufala, s tou jsem se totiž potýkala i v době, kdy jsem byla štíhlá a mladá.

leginy Charlotte_black.jpg

Co byste vzkázala čtenářkám, které o pořízení legín uvažují, ale převládají u nich pochybnosti?

Nikoho nemůžu nutit, každý se musí rozhodnout sám. Ale pokud budu mluvit sama za sebe, rozhodně bych hubnoucí legíny doporučila. Já už jsem totiž byla ve stavu, kdy jsem se pomalu smiřovala že s tím, jak vypadám, žádné zázraky neudělám.  Navíc jsem u těch legín měla obavu, aby se nejednalo jen o další vyhozené peníze. Dnes můžu zcela upřímně a zodpovědně říct, že v žádném případě nelituji, že jsem si je pořídila. Fungují, opravdu. Pokud bude žena, která je nosí, ještě pravidelně cvičit, jsou výsledky ještě markantnější. Já bohužel na cvičení moc nejsem, ale i tak mne výsledek doslova ohromil. A jestli můžu ještě malý dovětek. My ženy máme dost často tendenci samy na sobě šetřit a radši dopřejeme dětem, manželovi, vnoučatům. Občas je dobré toto pravidlo porušit a investovat čistě sama do sebe. Bez výčitek. Dobrý pocit, který bude posléze následovat, tu investici zcela jistě vrátí. Alespoň v mém případě to tak bylo.

Pokud vás Danino povídání o legínách, které jí pomohly dosáhnout vysněné váhy a zbavily ji celulitidy, zaujalo a rády byste se o nich dozvěděly více, navštivte stránky www.solucel.cz. Najdete zde všechny potřebné informace o tom, jak legíny fungují a v čem tkví tajemství jejich úspěchu. A nezapomeňte, že navzdory současnému nevlídnému počasí je jaro už pomalu na dohled…

Autor: Komerční prezentace

Jak se zbavit bolestí hlavy
Rozštěp rtu, čelisti a patra

Další články

Otravy houbami
Otrava

Otravy houbami

05.08.2012

Houbařská sezona je již v plném proudu a i přes opakovaná varování před jedovatými houbami hrozí některým houbařům nebezpečí otravy. V dnešním článku si popíšeme naše nejjedovatějš ...

Plastika prsou
Plastická chirurgie

Plastika prsou

24.04.2012

V článku Plastická chirurgie pro zdraví jsme popsali úkony plastické chirurgie, které napravují vrozené vady či deformity těla vzniklé úrazem, případně nemocí. Dnes se podíváme na ...

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Děti a rozvody rodičů
Vztahy v rodině

Děti a rozvody rodičů

04.04.2012

Někdy se stane, že vztah přestane fungovat a mezi partnery dochází k čím dál větším konfliktům, které nakonec vyústí v přesvědčení, že dál už spolu prostě žít nemohou. V nedávném č ...