Nemoci a léčba

Zbavte své tělo parazitů!

Zdravě.cz
01.10.2014

Pokud máte doma svého chlupatého mazlíčka, jste logicky v jeho blízkosti, rádi se s ním mazlíte, dokonce s ním možná sdílíte lože. Stejně tak s ním chodíte ven a sbíráte po něm exkrementy. Paraziti jsou všude kolem nás a je jen na nás, jestli jim dovolíme udělat si z nás obytnou zónu. Braňte se před parazity účinným prostředkem!

Tématika odčervování je známá jistě všem, kteří mají doma zvířecího mazlíčka či mazlíčky. Každý zodpovědný chovatel ví, že by svého psa nebo kočku měl odčervovat každý rok. V případě zvířat a lá "sním vše, co najdu na zemi a je to velká mňamka," by se měla podávat anthelmintika každé 3 až 4 měsíce. Napadlo vás ale někdy, že by se toto očišťování od parazitů mělo týkat i lidí?

Nemáte zvíře? I tak jste ohroženi parazity!

Tato problematika se ale netýká jenom těch z nás, co mají doma zvíře. Cítíte se unavení, bolí vás něco? Jíte ovoce a zeleninu? Máte rádi zahradničení, rýpete se v hlíně, sázíte květiny? Odpověděli jste v některém případě ano? Tak i vy můžete v sobě hostit nezvané hosty. U zvířat patří odčervování k základním chovatelským úkonům, pravidelným podáváním anthelmintik je chráníme a pomáháme jim, taktéž ale zabraňujeme přenosu případného nakažení na lidi. Možná jste si vzpomněli na známé škrkavky či roupy, které postihují malé děti. Ani my dospělí nejsme jiní. Když si uvědomíme, že rozdíl mezi námi a našimi mazlíčky je v tomto směru minimální, máme napůl vyhráno.

wurmex-D.jpg

Paraziti v těle - neznalost a nemožnost určení správné diagnózy

Experti z Michiganské univerzity provedli testy na 457 lidech a výsledky jsou alarmující. Lidé jsou intoxikováni červy, nejhorší na tom však je, že oni sami o tom často ani nevědí, bohužel ani lékaři často vyšetření na helmity běžně neprovádějí. Červi nemusí způsobovat bolest, ale přesto snižují celkovou vitalitu organismu. Můžeme se cítit unavení, mít špatnou imunitu, trpět bolestmi zad, kloubů a dalšími neduhy, a přesto nás lékař bude pokládat za zdravé, i když je příčina jednoduchá - máme v sobě parazity. Omezení celkové výkonnosti a vitality organismu kvůli červům v našich tělech je dnes dokonale zdokumentováno a podloženo klinickými studiemi z několika zemí.

Očištění od parazitů přinese zaslouženou úlevu

Pokud nechceme být zaneseni škodícími parazity, dá se s nimi úspěšně bojovat. Po takovém očištění lidé zažívají nebývalý příliv nové energie. Na odčervování se používají vysoce účinná anthelmintika, což je označení pro léčivou látku, která působí proti parazitickým helmitům. Účinně nás zbaví nežádoucích organismů žijících v trávicím a vylučovacím traktu.

Volně jsme na trhu objevili širokospektrální přípravek Wurm-Ex, který je šetrný ke střevní mikroflóře, ale nekompromisní vůči všem nežádoucím organismům. Speciální tablety s postupným uvolňováním v kombinaci s účinnými látkami omezují životaschopnost nežádoucích organismů na nulu.

Neváhejte a pomozte svému tělu co nejdřív. Udělejte první krok k tomu, abyste byli opět fit a plni elánu do života.

wurmex.jpg

 

Článek obsahuje reklamní sdělení.

Autor: Zdravě.cz

Zdravotní problémy spojené s prací na počítači
Zatočte s nespavostí - a bez léků!

Další články

Císařský řez - historie a současnost
Porod

Císařský řez - historie a současnost

11.09.2014

Císařský řez je porodnická operace, při níž je dítě chirurgicky vyjmuto z dělohy matky pomocí otevření břišní stěny. Tato operace se stává nejčastěji prováděnou operací vůbec. U ná ...

Mýty o bolestech zad
Bolesti zad

Mýty o bolestech zad

31.08.2014

O bolestech zad kolují různé nepravdy. Jaké jsou ty nejčastější? A čeho se opravdu vyvarovat, aby záda nebolela? Vsaďte na vhodně zvolený pohyb, správnou matraci a nebojte se preve ...