Úrazy

Výsledky laserové terapie Handy Cure

Komerční prezentace
24.11.2011

Laserová terapie je současným hitem ve fyzioterapii, ortopedii, rehabilitaci i v domácí léčbě. Jednoduché používání, žádné vedlejší účinky, příznivá cena. Je vhodný pro každou rodinu, sportovce, děti, seniory. Napájení je pomocí nabíjecího akumulátoru, takže nepřekáží žádné kabely.

Laserová terapie je velmi výhodná pro lékaře i pacienta. Výrazně urychlí dobu léčby a ušetří tak náklady na léčení. V léčbě pohybového aparátu je to v současné době jedna z nejefektivnějších metod, protože tato forma bezpečného laseru proniká mnohem hlouběji do tkáně než jiné používané způsoby léčby.

SDIM5655_web.jpg

I toto jsou argumenty, proč využívat Handy Cure pro domácí léčbu. Handy Cure je jedinečná kombinace čtyř klinicky ověřených metod:

  • Nízkoúrovňový pulzní laser
  • Infračervené světlo
  • Viditelné červené světlo
  • Statické magnetické pole

Použití Handy Cure zvyšuje rychlost, kvalitu a pevnost opravy buněčné tkáně, zvyšuje dodání krve a tím potřebných živin do postižené oblasti, stimuluje imunitní systém, stimuluje nervové funkce, tvoří kolagen a svalové tkáně, pomáhá vytvářet nové zdravé buňky a tkáně a podporuje rychlejší hojení zranění a vytvoření koagula.

Přiznivé účinky těchto léčebných metod jsou známé a v medicíně již mnoho let využívané. Ale teprve nyní máte možnost využít tyto metody při synergickém efektu a zároveň při domácí léčbě. Handy Cure je úspěšně prodáván již ve více než 30 zemích a výsledky léčby byly ověřeny mnoha klinickými studiemi.

Handy Cure je schválený jako zdravotnický prostředek pro úlevu od bolesti v EU.

 

SDIM5457_web.jpg

 

Zkušenosti a reference uživatelů Handy Cure

p. Filip, 36 let: Při nataženém zadním stehenním svalu jsem měl diagnózu léčby na 4-6 týdnů. Díky používání Handy Cure jsem zkrátil dobu léčby na 10 dní.

p. Jan, 67 let: Jsem moc spokojený, bolest při zánětu šlach na ruce polevila již po několika použití.

p. Ivana, 63 let: Trpěla jsem bolestmi kvůli artróze kolene a po používání Handy Cure se cítím daleko lépe, bolest výrazně ustoupila.

p.Daniel, 19 let: Handy Cure se mně osvědčil na tenisový loket, používám jej po každém tréninku a zápase a problémy již nepociťuji.

p. Marta Ž., 56 let: Handy Cure nejdříve používal manžel na bolavé rameno a koleno, potom mladší syn na výrony při sportu a já při občasných migrénách. Opravdu pomáhá celé rodině a šetří peníze.

SDIM5498_web.jpg


p. David 47 let: Měl jsem dlouhodobé potíže s Achillovou šlachou, dokonce jsem chtěl přestat s tenisem a nohejbalem, ale po 1 týdnu používaní Handy Cure problem nemám. Procedury provádím nyní při pociťování bolesti po sportu a bolest už mě neomezuje.

Autor: Komerční prezentace

Účinný recept proti zmatku a stresu nejen o Vánocích
Zelí plné vitamínů

Další články

Otravy houbami
Otrava

Otravy houbami

05.08.2012

Houbařská sezona je již v plném proudu a i přes opakovaná varování před jedovatými houbami hrozí některým houbařům nebezpečí otravy. V dnešním článku si popíšeme naše nejjedovatějš ...

Boj proti oparům
Opar

Boj proti oparům

19.04.2012

Trpíte na opary? Pak jistě víte, jak takový malý flíček dokáže potrápit. Někteří mají opar každou chvíli, jiní téměř nevědí, co to opar je.

Způsoby aplikace inzulinu
Cukrovka

Způsoby aplikace inzulinu

18.04.2012

Aplikace inzulínu je nezbytná součást léčby některých diabetiků. Takové případy nastávají, když slinivka plní svou funkci minimálně nebo vůbec a je nutné hormon inzulín v těle nahr ...

Vztah rodičů k dětem a obráceně
Péče o dítě

Vztah rodičů k dětem a obráceně

14.12.2011

Je to jako koloběh – nějakým způsobem se chováme ke svým rodičům, koukají na to naše děti a vytvářejí si tak jakýsi vzor nebo snad normu, podle které se posléze podobně chovají k n ...

Robotická operace
Nemoci a léčba

Robotická operace

07.12.2011

Robotika v oblasti medicíny je pro laickou veřejnost stále záležitostí s mnoha otazníky, přestože všichni žasneme nad úspěšností operací a nevídanými možnostmi s ní spojené. Jde sk ...